Návody

Fotogaléria

Fotky, obrázky, animácie, …

Poďte na našu foto-galériu! Okrem pozerania,môžete aj:

  • hlasovať za fotku (čím viac hviezdičiek, tým je lepšia)
  • pridávať k nim komentáre
  • vyberať si obľúbené
  • poznámka: vyberte si jazyk, v akom chcete, aby sa galéria zobrazovala (angličtina, čeština a pod.)

Obrázky sú podelené podľa kategórií a do albumov. Vyberte si jeden a môžete si zapnúť aj slideshow – fotky sa budú meniť automaticky. Ak sa prihlásite, môžete si vyberať aj obľúbené fotky a server si ich zapamätá – napíšte mi a ja vám vytvorím užívateľa.

Denník

Novinky, komentáre, aktuality

V denníku sú všetky aktuality. Aj to, čo sa deje v ostatných častiach (nové albumy, stránky a pod.). Posledných pár záznamov sa zobrazuje aj vpravo hore na tejto stránke. Na hlavnej stránke denníka je možné aj vyhľadávať v textoch, prípadne si vyberať podľa dátumov, kategórií…

Články sú zaradené do rôznych kategórií – podobne ako fotky. Ak sa chcete pripojiť k mojej grafománii, tak sa najskôr zaregistrujte, ak už ste zaregistrovaní, tak sa prihláste. Písať komentáre je možné aj bez prihlásenia.

Rodokmene

Rodokmeň famílie

Niečo pre milovníkov histórie. Korene, predkovia, udalosti, zaujímavosti – všetko, čo sa podarilo vyhrabať a dalo zverejniť… Každý s vhodným príspevkom je vítaný! Nakoľko sú niektoré z informácií osobného charakteru, prístup je nutné si najprv vyžiadať mailom.

Kontakty

Ako sa s nami spojiť

Ak nám chcete napísať, skúste najprv sem: slimaci(zavinac)zoznam.sk

Jeden komentár k “Návody”

  1. Dobry den, nahodou som si nasiel Vasu stranku, mojim konickom su rodokmene. Po kliknuti na ikonu sa tam nedalo dostat, neviem ci tam nieco mate. Ja mam len taku zvedavu otazku, odkial pochadzali Vasi predkovia po meci? Lebo vela Slimakovcov zije v Pezinku. Dakujem.
    Pozdravujem, Peter, 35r, Pezinok

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.